Голова правління НСУ А. Антонюк звернувся до органів державної влади Луганської області з метою захисту прав і свобод реабілітованого громадянина України В. Жеребцова

Голова правління громадської організації «Нова Солідарна Україна» Андрій Антонюк 25 лютого 2010 року звернувся з листами до Голови Апеляційного суду Луганської області А. Візір, начальника Пенсійного фонду України у Перевальському районі Луганської області Л. Миронкіної, в.о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області В. Аніканова та до начальника Перевальської виправної колонії №15 Управління ДДУПВП у Луганській області О. Міщенка з проханням відновити права та свободи реабілітованого громадянина України Віктора Жеребцова.

    315х420_Жеребцов  Зокрема, в цих листах йдеться про те, що 23 лютого 2010 року до громадської організації «Нова солідарна Україна» звернувся раніше засуджений громадянин Жеребцов Віктор Васильович за допомогою у вирішенні наступних питань:
      З 5 лютого 1973 року по 10 квітня 1976 року Віктор Васильович відбував покарання та працював у Перевальській виправній колонії №15 Управління ДДУПВП у Луганській області. З його заробітної плати в період відбування покарання Перевальська виправна колонія №15 повинна була здійснювати відрахування страхових внесків до фондів страхування та Пенсійного фонду.
      Віктор Васильович був реабілітований 29 вересня 1989 р. Згідно протоколу засідання комісії по відновленню прав реабілітованих № 9 від 11 вересня 1992 р. Віктору Васильовичу, як реабілітованому, була виплачена грошова компенсація.
      «Враховуючи вище викладене, просимо Вас надати копію рішення (вироку) суду від 27 серпня 1971 р. про визнання винним Жеребцова Віктора Васильовича у вчиненні злочину, передбаченого ст. 187-1 КК УРСР, надати довідку про відрахування страхових внесків до Пенсійного фонду України із заробітної плати Віктора Васильовича у період відбування покарання у Перевальській виправній колонії №15, а також надати довідку про відбування покарання та роботу (посада, розмір заробітної плати (помісячно), а також розмір відрахувань страхових внесків (податків) із заробітної плати до податкової інспекції, фондів страхування, Пенсійного фонду) В. Жеребцова у Перевальській виправній колонії №15 Управління ДДУПВП у Луганській області, а також довідку про його реабілітацію» — зазначається в листах Голови правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрія Антонюка.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021