Голова Правління НСУ А. Антонюк взяв участь в зустрічі віце-прем’єр-міністра України С. Тігіпка з членами Ради підприємців при КМУ

Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко 21 травня 2010 року провів зустріч з членами Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, в якій також взяв участь Голова Правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк.

Під час зустрічі розглядалися питання щодо реформування спрощеної системи оподаткування, виконання контролюючими органами Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні» та Постанови КМУ від 21.05.2009 р. №502 «Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року», стосовно впорядкування сертифікаційних та метрологічних послуг, забезпечення безперебійного здійснення експортно-імпортних операцій та деякі інші.

      На початку зустрічі Сергій Тігіпко поздоровив Леоніда Козаченка, який очолив Раду підприємців при Кабінеті Міністрів України. С. Тігіпко також подякував Оксані Продан, яка до 17 травня очолювала цю структуру.
      Основна увага під час зустрічі віце-прем’єр-міністра України С. Тігіпка з членами Ради підприємців при КМУ була приділена обговоренню проекту Закону України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва». Цей законопроект викликав жваву дискусію присутніх на зустрічі, багато з яких говорили, що спрощена система оподаткування, яка була запроваджена в Україні Указом Президента 12 років тому — чи не єдиний суттєвий крок влади назустріч малому та середньому бізнесу.
      Віце-прем’єр-міністр України С. Тігіпко заявив, що уряд не планує ліквідовувати спрощену систему оподаткування, за якою в Україні працюють 3 млн. осіб. За його словами, до 10 липня цей законопроект має бути ухваленим Верховною Радою України.
      Коментуючи результати зустрічі, Голова Правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк зазначив, що він підтримує намагання нової влади з термінового подолання фінансово-економічної кризи, утвердження соціально орієнтованої економіки довіри та соціального оптимізму, створення сприятливих умов для малого та середнього бізнесу, а також досягнення взаєморозуміння та злагоди в українському суспільстві.
      «Я вітаю призначення Леоніда Козаченка Головою Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, адже Леонід Петрович довгий час очолював Українську аграрну конфедерацію, працював віце-прем’єр-міністром, Радником Президента України та чудово обізнаний з тими проблемами, з якими щоденно стикається малий та середній бізнес в Україні» — заявив Голова Правління НСУ А. Антонюк.
      В зустрічі віце-прем’єр-міністра України С. Тігіпка з членами Ради підприємців при КМУ також взяли участь Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Н. Королевська, народний депутат України К. Ляпіна, представники міністерств і відомств, громадські діячі, науковці, експерти та представники ЗМІ.

 

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021