Голова правління НСУ А. Антонюк взяв участь в засіданні Трьохсторонньої ради представників профспілок, КМДА і роботодавців

Попередня влада продавала не лише об’єкти комунального майна і земельні ділянки, а й деякі структурні підрозділи КМДА. Про це заявив Перший заступник Голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак під час засідання Трьохсторонньої ради представників профспілок, КМДА і роботодавців, яке відбулося 29 березня 2011 року в м. Києві.

   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  «Нам вдалося зупинити вакханалію, пов’язану з нераціональним, м’яко кажучи, використанням майна і землі столиці. Можу сказати, що були продані навіть управління столичної адміністрації, – сказав О. Мазурчак. – Був виставлений на продаж Антимонопольний комітет м. Києва та інші приміщення. Вдалося зняти більше 180 об’єктів з реалізації, адже вони мають соціальне та інше значення для міста».

За словами чиновника, сьогодні у Києві заморожено справи по 300 землевідведенням. Наразі ними займаються органи відповідної компетенції, які передадуть ці ділянки у руки територіальної громади. «На сьогоднішній момент призупинено і питання оренди, і питання виділення землі, адже нам потрібно було в першу чергу провести інвентаризацію майна», – наголосив О. Мазурчак.

В засіданні Трьохсторонньої ради представників профспілок, КМДА і роботодавців взяли участь також Голова правління Київської міської організації роботодавців Іван Голодівський, Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк, численні представники профспілок, організацій роботодавців, а також структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021