Голова правління НСУ А. Антонюк взяв участь в засіданні об’єднаної робочої групи з метою підготовки до першого засідання Громадської ради при КМДА

В приміщенні Київської міської державної адміністрації 12 квітня 2011 р. відбулося засідання об’єднаної робочої групи з метою підготовки до першого засідання Громадської ради при КМДА, в якому взяли участь члени трьох робочих груп, протоколи яких надійшли до КМДА, в тому числі Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк, а також запрошені представники КМДА, зокрема Заступник начальника Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю КМДА Олександр Коваль, начальник Відділу по зв’язках з громадськістю Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю КМДА Геннадій Сапуга

      Засідання відкрив Заступник начальника Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю КМДА О. Коваль. Він, зокрема, відзначив, що створення дієвої та активної Громадської ради при КМДА є важливим моментом у житті столичної громади. Робота такого дорадчо-консультативного органу дозволить втілити ряд важливих проектів та рішень, які вже зараз потребують широких консультацій з громадськістю. КМДА сподівається, що Громадська рада найближчим часом почне свою роботу та сприятиме налагодженню плідного діалогу та співпраці між столичною владою та громадськістю м. Києва.

За результатами засідання, представники об’єднаної робочої групи вирішили:  створити об’єднану робочу групу з усіх присутніх представників інститутів громадянського суспільства у складі 24 осіб; обрати головою об’єднаної робочої групи М. Черненка, секретарем — В. Повха; звернутися з проханням до представників КМДА прискорити затвердження складу ГР на підставі протоколу установчих зборів ГР та оприлюднити розпорядження про затвердження складу ГР на офіційному сайті КМДА; звернутися з проханням до представників КМДА посприяти у вирішенні питань з виділення приміщення для проведення першого засідання ГР; опублікувати на офіційному сайті КМДА оголошення про проведення першого засідання ГР не пізніше 18 квітня 2011 р. та протоколу спільного засідання трьох робочих груп; прийняти за основу запропонований проекти порядку денного першого засідання ГР, регламенту першого засідання ГР; анкети члена ГР; звернутися з проханням до представників КМДА щодо створення спеціальної рубрики «Громадська рада» на офіційному сайті КМДА; учасникам об’єднаної робочої групи підготувати та надати пропозиції щодо проведення першого засідання ГР на наступному засіданні об’єднаної робочої групи; провести наступне засідання об’єднаної робочої групи 15 квітня 2011р.

Представники об’єднаної робочої групи також вирішили, що перше засідання Громадської ради при КМДА відбудеться  20 квітня 2011 р.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021