Голова Правління «Нової солідарної України» Андрій Антонюк вручив різдвяні подарунки дітям-інвалідам

У те, що на Новий рік та Різдво збуваються дива, не вірив хіба що той, хто ніколи не був дитиною. Не так важливо, хто і коли здійснює ці дива – Бог, Дід Мороз, батьки чи друзі. Важливо, що подарунок, про який мріяла дитина, з’являється під подушкою, ялинкою чи у різдвяній шкарпетці.
     Дітям з благополучних, матеріально забезпечених сімей вірити в новорічні та різдвяні дива легко. А от малечі з будинків-інтернатів, дітей-сиріт – значно складніше. Але не зважаючи на свій особливий статус та обмежені фізичні можливості, діти продовжують мріяти, вірити та сподіватись. Благо, що є люди, які не забувають про малечу та роблять усе, аби в їхніх серцях оселилася радість, на душі стало тепло і заповітні мрії збувались.

Ось і для дітей Дарницького дитячого будинку-інтернату ввечері 24 грудня 2009 року настала така довгоочікувана мить.       Саме цього дня до діток у гості завітав Голова Правління громадської організації «Нова Солідарна Україна» Андрій Антонюк, який подарував діткам два смачні святкові торти, а також передав дитячому будинку-інтернату новий сучасний холодильник. Варто відзначити, що це сталося вже на наступний день після того, як був підписаний договір про співпрацю та благодійну допомогу між громадською організацією «Нова солідарна Україна» та Дарницьким дитячим будинком-інтернатом.

Цього вечора для всіх дітей та гостей Дарницького дитячого будинку-інтернату була організована спеціальна святкова програма, в якій взяло участь багато діток, різних за віком та своїми фізичними можливостями, в яких різний рівень інтелектуального розвитку, але які випромінювали життєву радість та оптимізм і були готові поділитись цією радістю з усіма присутніми.

 

Голова Правління громадської організації «Нова Солідарна Україна» Андрій Антонюк, звертаючись з новорічним привітанням до дітей та співробітників закладу, щиро подякував керівництву Дарницького дитячого будинку-інтернату за підготовлену святкову програму. Він побажав всім діткам здоров’я та здійснення їх мрій у наступному році, а також подякував директору Дарницького дитячого будинку-інтернату Тетяні Никифоровій та всім працівникам закладу за їх віддану працю.

 
      Голова Правління громадської організації «Нова солідарна Україна» А. Антонюк пообіцяв, що докладе всіх сил та можливостей для того, щоб дати дітям-інвалідам, які мешкають в Дарницькому дитячому будинку-інтернаті, відчути особливу любов та турботу, якої їм так не вистачає.

Наприкінці свого виступу Андрій Антонюк заявив, що «тільки об’єднавши спільні зусилля, ми здатні дати шанс цим діткам отримати необхідні вміння та навички, які, незважаючи на їх фізичні та інтелектуальні обмеження, допоможуть дітям-інвалідам знайти гідне місце в українському суспільстві та бути готовими до самостійного життя».

 В новорічній акції в Дарницькому дитячому будинку-інтернаті також взяли участь представники Міжнародного благодійного фонду “Інше життя”.
Опубліковано в Фото матеріали


Календар подій

Січень 2021