Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк обраний делегатом об’єднавчого З’їзду українських організацій роботодавців

25 жовтня 2011 року відбулося засідання Правління Київської міської організації роботодавців (КМОР), присвячене обговоренню проекту Регіональної угоди на 2012 рік між Київською міською державною адміністрацією, організаціями роботодавців та профспілок, а також стану соціально-економічного розвитку м. Києва за I півріччя 2011 року. В засіданні Правління Київської міської організації роботодавців взяли участь члени КМОР, керівники великих промислових підприємств столиці, представники структурних підрозділів КМДА та громадських організацій.

Відкриваючи засідання, Президент Київської міської організації роботодавців Іван Голодівський ознайомив присутніх з основними положеннями проекту Регіональної угоди на 2012 рік, особливо наголосивши на Розділі 1 проекту документа «Сприяння розвитку промислового виробництва, малого підприємництва». За словами І. Голодівського, КМДА та організації роботодавців в проекті Регіональної угоди на 2012 рік зобов’язуються визначити пріоритетом економічної політики в м. Києві на 2012 рік розвиток внутрішнього ринку і підтримку вітчизняного виробництва; інформувати профспілки, колективи підприємств про намічену приватизацію або проведення реорганізації підприємств та проводити наступні консультації та переговори з метою дотримання соціально-трудових прав та гарантій; при проведенні реформування галузей економіки, реорганізації та ліквідації підприємств забезпечити виконання заходів щодо соціального захисту працівників підприємств, норм і положень галузевих угод, що діють на них, а також колективних договорів.

Заступник Начальника Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики КМДА Валерій Кержаков познайомив членів Правління Київської міської організації роботодавців з інформацією щодо стану соціально-економічного розвитку м. Києва за січень-червень 2011 року. За його словами, за I півріччя 2011 року індекс промислового виробництва в столиці склав 103,2 %, в Києві було створено 41,2 тисячі нових робочих місць, 2732 підприємств і організацій столиці отримали прибуток понад 25 млрд. грн.

Наприкінці засідання члени Правління Київської міської організації роботодавців обговорили питання щодо обрання делегатів об’єднавчого З’їзду українських організацій роботодавців. Зокрема, одним з делегатів Об’єднавчого з’їзду обрано члена Правління КМОР, Голову правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрія Антонюка.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021