Члени НСУ привітали І. Голодівського з обранням Головою Київської міської організації роботодавців

16 листопада 2010 р. відбулися чергові звітно-виборчі Загальні збори Київської міської організації роботодавців, до складу якої входить 208 підприємств та підприємницьких структур міста Києва. Основними питаннями порядку денного були: звіт Правління, Ревізійної комісії, а також обрання Голови Правління і Ревізійної комісії, членів Правління та Ревізійної комісії.

      На Загальних зборах КМОР також висвітлювались питання щодо поточного стану ведення бізнесу в м. Києві, існуючих проблем в підприємницькій діяльності та шляхів їх вирішення.
      На Загальних зборах КМОР був присутній Голова Київської обласної організації роботодавців Віктор Воронін. Під час зборів була підписана угода про співпрацю між Київською міською та Київською обласною організаціями роботодавців.
      За результатами Загальних зборів КМОР роботу Київської міської організації роботодавців визнано задовільною. В оновлений склад Правління КМОР увійшло 22 члени. Головою Правління Київської міської організації роботодавців обрано Івана Романовича Голодівського.
      Учасників зборів привітав Перший заступник Голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Він побажав учасникам зборів плідної роботи та консолідації зусиль роботодавців для покращення соціально-економічного розвитку міста.
      В цей же день Президент України Віктор Янукович призначив О. Попова Головою Київської міської державної адміністрації.
      Учасники Загальних зборів Київської міської організації роботодавців відправили О. Попову вітального листа з призначенням його на посаду Голови КМДА, побажали йому успіхів у роботі та висловили сподівання щодо плідної співпраці з новим керівництвом міста Києва.
      Після завершення Загальних зборів КМОР члени громадської організації «Нова солідарна Україна» побажали Київській міській організації роботодавців та її Голові Івану Романовичу Голодівському плідно та наполегливо продовжувати роботу щодо консолідації організації роботодавців, захисту законних прав членів КМОР, розвитку промисловості, малого та середнього бізнесу столиці.
      22 жовтня 2010 р. відбулася зустріч Голови Київської міської організації роботодавців І. Голодівського з Головою Київської міської державної адміністрації О. Поповим, під час якої обговорювалися питання щодо налагодження системної роботи з роботодавцями та профспілками в плані створення сприятливих умов для функціонування промисловості та підприємств Києва, соціально-економічного розвитку міста та підвищення життєвого рівня киян.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021