«Асоціація інформаційних служб таксі та перевізників» уклала договір про співпрацю з «Новою солідарною Україною»

На позачергових загальних зборах членів громадської організації «Асоціація інформаційних служб таксі та перевізників», які відбулися 21 грудня 2009 року в Києві, одноголосно було ухвалено рішення про вступ Асоціації в громадську організацію «Нова солідарна Україна» шляхом набуття колективного членства.

      Того ж дня Президент громадської організації «Асоціація інформаційних служб таксі та перевізників» Михайло Малиновський та Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк уклали договір про співпрацю.
      За словами Михайла Малиновського, «Асоціація інформаційних служб таксі та перевізників» вирішила приєднатися до «Нової солідарної України» з метою розвитку громадянського суспільства, поширення ідей солідаризму, сприяння розвитку та захисту політичних, економічних, соціальних прав та свобод громадян України.
      Андрій Антонюк зазначив, що вітає рішення членів громадської організації «Асоціація інформаційних служб таксі та перевізників» стати колективним членом громадської організації «Нова солідарна Україна», адже Асоціація — один з найбільших учасників ринку перевезення пасажирів автомобільним транспортом в Україні.
      Довідка: Громадська організація «Асоціація інформаційних служб таксі та перевізників» створена у квітні 2001 року. Асоціація об’єднує 19 інформаційно-диспетчерських служб таксі та понад 2900 індивідуальних членів.
      Асоціація створена з метою сприяння розвитку перевезень пасажирів, координації діяльності членів Асоціації, представлення та захисту їх інтересів в органах державної влади та всеукраїнських і міжнародних організаціях автомобільних перевізників.
      Асоціація є недержавною неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує громадян, що здійснюють перевезення вантажів автомобільним транспортом, а також інших фізичних осіб, які по роду своєї діяльності пов’язані з автомобільними перевезеннями.
      Мета Асоціації — захист прав та законних інтересів членів Асоціації, забезпечення правових гарантій їх діяльності, сприяння діяльності приватних таксистів, координація їх діяльності у галузі перевезення пасажирів.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021