Андрій Антонюк взяв участь в засіданні Правління Київської міської організації роботодавців

16 червня 2011 року відбулося розширене засідання правління  Київської міської організації роботодавців, присвячене підготовці Плану заходів щодо розвитку промисловості м. Києва; підготовці до засідання міської Тристоронньої соціально-економічної ради з питань організації та проведення тендерів у м. Києві; участі у проведенні круглого столу «Спільними зусиллями до стабільної країни» та ін.

В засіданні Правління КМОР взяли участь члени Правління Київської міської організації роботодавців, у тому числі Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк, члени Ревізійної комісії КМОР, члени Київської міської організації роботодавців, а також керівники міського та обласного центрів зайнятості, Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики КМДА, міської ради профспілок, обласної організації роботодавців, Київської торгово-промислової палати, Федерації роботодавців м. Києва, Громадської ради при КМДА, представники ЗМІ.

Голова правління Київської міської організації роботодавців Іван Голодівський, виступаючи на засіданні Правління КМОР зазначив, що промислові підприємства міста в своїх перспективних бізнес-планах повинні приділити особливу увагу енергозбереженню, шляхам оптимізації розміщення земельних ділянок, інноваційним технологіям, виробництву імпортозамінної продукції, створенню нових робочих місць, забезпеченню зростання заробітної плати, покращенню екологічного стану підприємств та збільшенню надходжень до бюджету міста Києва.

Заступник голови Громадської ради при КМДА, член Правління КМОР Андрій Антонюк проінформував учасників засідання про цілі і завдання Громадської ради при Київській міській державній адміністрації, розповів про основні аспекти Декларації про принципи взаємодії та напрямки діяльності Громадської ради при КМДА та Київської міської державної адміністрації, а також закликав присутніх взяти активну участь в обговоренні Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021