Андрій Антонюк взяв участь у засіданні Президії Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я

Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк 17 лютого 2010 року взяв участь у засіданні Президії Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я. А. Антонюк обговорив з членами Президії Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я питання щодо можливого співробітництва НСУ та КМП ПОЗ.

      У своєму виступі Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк зазначив, що основною метою діяльності НСУ є захист конституційних прав і свобод громадян України, задоволення їх законних політичних, економічних, соціальних, культурних та інших спільних інтересів, захист та підтримка малого і середнього бізнесу, промисловців та підприємців столиці, охорона навколишнього природного середовища, соціальний захист представників бюджетної сфери (медичних працівників, освітян, студентів), розвиток транспортної галузі столиці, а також допомога киянам у розв’язанні їх соціально-економічних проблем.
      А. Антонюк висловив сподівання, що Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я, яка об’єднує в своїх лавах працівників медичних, фармацевтичних, промислових, науково-дослідних, учбових установ,  організацій, підприємств, пов’язаних з охороною здоров`я, а також студентів вищих та середніх навчальних медичних закладів, стане колективним членом громадської організації «Нова солідарна Україна» та разом з НСУ докладатиме зусиль щодо захисту соціальних та економічних прав та інтересів представників бюджетної сфери, в першу чергу — медичних працівників.
      В свою чергу, Голова Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я Лариса Канаровська подякувала Андрію Антонюку за його пропозицію щодо співпраці з НСУ та зазначила, що Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я є найпотужнішою профспілковою організацією столиці, яка об’єднує 400 первинних профспілкових організацій з загальною чисельністю понад 95 тисяч членів. Серед них працівники лікарень, поліклінік, науково-дослідних інститутів, санітарно-епідеміологічних станцій, аптек, студенти медичних коледжів та Національного Медичного університету, працівники Міністерства охорони здоров’я та Академії медичних наук України.
      Л. Канаровська повідомила, що члени Президії Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я на своєму засіданні розглянуть питання щодо можливого співробітництва громадської організації «Нова солідарна Україна» та Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я, а також визначаться щодо набуття колективного членства в НСУ.
      Довідка: Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я здійснює представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів в державних, господарських органах та органах місцевого самоврядування, об’єднаннях підприємств і громадян, які використовують працю найманих працівників. За своїм статусом вона є добровільною, неприбутковою громадською організацією.
      У центрі постійної уваги працівників галузевої профспілки – контроль за умовами праці медичних працівників, запобігання порушенням трудового законодавства, реалізація соціально-культурних запитів працівників.
      Основні напрямки роботи Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я: захист соціально-економічних інтересів працюючих та їх права на працю через укладення щорічних угод з Київською міською державною адміністрацією та Головним управлінням охорони здоров’я та медичного забезпечення КМДА; охорона та безпека праці, контроль за створенням безпечних умов працюючим; профілактика захворюваності працівників установ охорони здоров’я, контроль за проведенням профоглядів та ін.
      Очолює Київську міську профспілку працівників охорони здоров’я Канаровська Лариса Вячеславівна.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021