Андрій Антонюк увійшов до складу Робочої групи, яка займатиметься підготовкою першого засідання Громадської ради при КМДА

Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк 30 березня 2011 р. увійшов до складу Робочої групи, яка займатиметься підготовкою першого засідання Громадської ради при Київській міській державній адміністрації. Робоча група сформована з членів Громадської ради при КМДА.

Як вже повідомлялося, установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Київській міській державній адміністрації відбулися  3 березня 2011 року в актовій залі ПАТ «Київпроект». В установчих зборах взяли участь представники числених громадських організацій столиці, у тому числі Голова правління ГО «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк.

Установчі збори відбулися на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні державної політики», якою затверджено Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики та Типове положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації.

За результатами установчих зборів сформована Громадська рада при КМДА у складі 222 осіб.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021