Андрій Антонюк увійшов до складу Ініціативної групи з розробки пропозицій стосовно «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки»

20 червня 2011 року в Конференц-залі Київської торгово-промислової палати відбулося засідання, на якому була створена Ініціативна група з розробки пропозицій стосовно «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки». Учасники засідання також обговорили низку важливих питань, пов’язаних з формуванням та розробкою пропозицій щодо подальшого розвитку та модернізації промисловості столиці.

На початку засідання Президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський виступив з інформацією щодо стану промисловості в м. Києві та окреслив низку заходів стосовно підвищення ефективності промислового виробництва в столиці України. За його словами, протягом останніх років частка промисловості у валовому регіональному продукті Києва знизилась з 75 до 19 відсотків, що викликає значне занепокоєння серед промисловців та підприємців столиці. В той самий час частка промисловості у ВРП таких міст, наприклад, як Москва, Санкт-Петербург та Новосибірськ складає в середньому 30%.

М. Засульський запропонував учасникам засідання створити Ініціативну групу з розробки пропозицій стосовно «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки», залучити до роботи над цим важливим документом знаних фахівців, а також до 20 липня 2011 року підготувати та надати Київській торгово-промисловій палаті пропозиції щодо «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки».

Заступник голови Громадської ради при КМДА, Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк подякував Президенту Київської торгово-промислової палати М. Засульському за активну участь в розробці  «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки» та проінформував присутніх про основні напрямки роботи Громадської ради при КМДА. Він, зокрема, зазначив, що в «Стратегії розвитку Києва до 2025 року», що винесена на громадське обговорення Головою КМДА Олександром Поповим на даний момент не приділено значної уваги розвитку промисловості столиці. З огляду на це А. Антонюк звернувся до учасників Ініціативної групи з розробки пропозицій стосовно «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки» з пропозицією взяти активну участь в обговоренні та доопрацюванні «Стратегії розвитку Києва до 2025 року», адже в Ініціативній групі представлені відомі промисловці та підприємці столиці, які внесли значну лепту в розвиток промисловості столиці.

«Промисловість міста Києва є дуже важливою галуззю економіки столиці, адже на промислових підприємствах працює велика кількість киян, виробляється український національний продукт та розвиваються передові технології. На жаль, згідно зі статистичними даними, за останні роки відбулося різке зменшення кількості робочих місць в промисловому секторі столиці: якщо в 1990 році в промисловості Києва працювало 452 тис. осіб, в 2006 році — 131 тис., то в 2010 році — лише 102 тис. киян. Я глибоко переконаний, що розробка та реалізація ефективної промислової політики допоможе відновити втрачений промисловий потенціал столиці, закладе міцний фундамент для модернізації економіки міста Києва, створить нові робочі місця в реальному секторі економіки столиці, що в свою чергу дасть нові надходження до міського бюджету та дозволить вирішити проблемні питання в соціально-економічному розвитку Києва» — заявив А. Антонюк.

Голова Постійної комісії з питань промислової політики Громадської ради при КМДА, Голова правління ЗАТ «Полюс» Анатолій Карпенко розповів учасникам засідання про першочергові завдання Громадської ради при КМДА з розвитку промислового потенціалу столиці. Він закликав учасників засідання взяти активну участь в обговоренні та розробці «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки». Зі свого боку він запропонував учасникам Ініціативної групи долучитися до роботи Постійної комісії з питань промислової політики Громадської ради при КМДА та спільно доопрацювати «Стратегію розвитку Києва до 2025 року» з огляду на перспективи розвитку промислового потенціалу столиці.

Наприкінці засідання члени Ініціативної групи з розробки пропозицій стосовно «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки» ухвалили наступні рішення:

  1) Підтримати пропозицію Громадської ради при КМДА з розробки «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки»;
  2) Створити робочу групу по узагальненню та редагуванню пропозицій стосовно розробки «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки»;
  3) Звернутися з проханням до керівників Комітетів підприємців при Київській ТПП включити в план роботи цих Комітетів обговорення «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки»;
  4) Просити Голову Київської міської організації роботодавців Івана Голодівського обговорити «Основні положення промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки» та до вересня 2011 року передати в робочу групу пропозиції і зауваження, що виникнуть під час обговорення;
  5) Робочій групі врахувати пропозиції і зауваження, що надійдуть в ході обговорення «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки» та остаточну редакцію цього документа передати Громадській раді при КМДА до жовтня 2011 року.
  В засіданні також взяли участь Начальник Головного управління промислової політики КМДА Олександр Дудко, Голова ради директорів м. Києва Олександр Осадчий, Генеральний директор ВАТ «Релсіс» Віталій Бучнєв, Голова правління ЗАТ «Фанери та плити» Паладій Горбатюк, Директор Інституту технічної теплофізики НАНУ Анатолій Долинський, Директор Державного НДІ будівельних конструкцій Петро Кривошеєв, Голова правління ПАТ «Київполіграфмаш» Володимир Максименко, Генеральний директор ВАТ «Комбінат будіндустрії» Валерій Нестеров, Голова наглядової ради ЗАТ «Коммаш» Микола Іващенко, Голова правління ВАТ «Завод “Радар”» Віталій Майстренко, Заступник голови правління ВАТ «Макаронна фабрика» Василь Швець, партнер ТОВ «Інтегрітес» Олександр Алексеєнко та інші.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021