Андрій Антонюк очолив громадську організацію «Нова солідарна Україна»

В Україні створена громадська організація «Нова солідарна Україна». Відповідне рішення про реєстрацію ухвалило Головне управління юстиції м. Києва 11 грудня 2009 року. Основною метою діяльності організації є поширення та популяризація в українському суспільстві ідей та принципів солідаризму, забезпечення добробуту громадян України, адже багатою держава буде лише тоді, коли її громадяни будуть заможними, захист і задоволення законних прав і свобод членів організації, задоволення їх законних політичних, економічних, соціальних, культурних та інших спільних інтересів, сприяння розв’язанню соціально-економічних проблем.

          Серед пріоритетних завдань новоутвореної громадської організації «Нова солідарнаУкраїна» є розвиток громадянського суспільства, поширення правдивої інформації про політичне, економічне, соціальне, культурне та духовне життя в Україні та в Києві, сприяння та організація зустрічей, конференцій для громадських обговорень суспільно-політичних питань, прав і свобод людини та громадянина, національно-культурного та соціально-економічного розвитку України.
        На думку Голови Правління ГО «Нова солідарна Україна» Андрія Антонюка, важливим аспектом діяльності організації є  створення сприятливих умов для ініціативної культурно-освітньої, просвітницької діяльності та всебічного розвитку всіх видів підприємництва, малого та середнього бізнесу, а також науково-технічної та творчої діяльності членів організації, фізичних та юридичних осіб. А. Антонюк також вважає, що мають бути створені умови для більш активної участі мешканців м. Києва в загальнополітичному, соціально-економічному, правовому та культурному житті міста.
        За словами Голови Правління ГО «Нова солідарна Україна» Андрія Антонюка, організація планує співпрацювати з іншими об’єднаннями громадян (громадськими організаціями, партіями, рухами, конгресами, фондами, союзами, асоціаціями, спілками), а також органами державної влади для досягнення головної цілі організації — солідарності всіх заради блага кожного.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021