Активісти СПК провели жалобну акцію «Смерть у підземці»

1 квітня 2010 року заняття в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана та Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка почалися хвилиною мовчання на знак скорботи про загиблих та поранених у терактах в московському метрополітені, які відбулися 29 березня.

     Організатором акції «Смерть у підземці», яка була присвячена вшануванню пам’яті жертв терору, виступив Студентський парламент Києва, який віднедавна є колективним членом громадської організації «Нова солідарна Україна».
      В рамках жалобної акції активісти громадської організації «Студентський парламент Києва» запалили 39 іменних свічок на пам’ять про загиблих біля КНЕУ ім. В. Гетьмана та КНУ ім. Т. Шевченка. Студенти та кияни мали змогу висловити слова скорботи на жалобному листі, який ввечері був переданий російським дипломатам.
      Жалобна акція київського студентства завершилась біля російського посольства. Представники Студентського парламенту Києва на імпровізованому мітингу висловили слова жалоби за загиблими та пораненими в терористичних актах в московському метрополітені, засудили терористів, які вчинили цей жахливий злочин та заявили про свою солідарність з російським народом.
      На запрошення представників Посольства Російської Федерації в Україні активісти СПК відвідали російську амбасаду та засвідчили свої глибокі почуття жалю та скорботи за жертвами московських терактів в Книзі жалоби російського посольства.

 

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021