Активісти СПК провели акцію «Дихай весною, а не сигаретним димом!»

Біля головного корпусу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана 27 квітня 2010 року відбулася акція «Дихай весною, а не сигаретним димом!», організована громадською організацією «Студентський парламент Києва» за сприяння ГО «Нова солідарна Україна».

      В рамках акції члени СПК влаштували тематичний флеш-моб, під час якого біля входу в КНЕУ ім. В. Гетьмана на асфальті були розкидані метрові цигарки, які акцентували увагу громадськості на шкоді для здоров’я, яке завдає тютюнопаління. На макетах цигарок було намальоване перекреслене червоною лінією зображення людини, що символізувало собою кількість «збитих» сигаретами осіб.

 

 

      Студентів-курців зустрічала 2-х метрова «цигарка», яка била їх по голові та грудях надувним молотком, символізуючи внутрішні органи, які вражає тютюн. Активісти запропонували паліям кинути палити, закопавши свою останню цигарку біля меморіального недопалку з написом «Закопай її, поки вона не закопала тебе!». Кожен, хто кинув палити, отримав свідоцтво від СПК «Вільний від диму!» та вітання з приєднанням до спільноти здорових людей.
      «Своїми діями ми намагаємося привернути увагу громадськості до проблеми тютюнопаління в Україні. А також вимагаємо від українського парламенту ухвалити закон, який заборонить реалізацію цигарок особам молодше 21 року. А від виробників цигарок ми вимагаємо зображувати на сигаретних пачках  фотографії внутрішніх органів, зубів та кінцівок, уражених тютюнопалінням» — заявили організатори акції «Дихай весною, а не сигаретним димом!» представникам ЗМІ.
      Активісти Студентського парламенту Києва під час акції проти тютюнопаління збирали підписи всіх небайдужих під Відкритим зверненням Голови правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрія Антонюка до Голови Верховної Ради України Володимира Литвина «Щодо необхідності внесення змін та доповнень до чинного законодавства України про посилення відповідальності за реалізацію тютюнових виробів неповнолітнім та підвищення ставок акцизних зборів на тютюнові вироби», яке буде передано представникам українського парламенту.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021