А. Антонюк очолив Київський міський осередок Громадського комітету моніторингу виконання законодавства з питань розвитку та підтримки підприємництва

Голова Представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в м. Києві Віталій Апостолов видав Наказ № 8 від 03.02.2010 р. «Про утворення Київського міського осередку Громадського комітету моніторингу виконання законодавства з питань розвитку та підтримки підприємництва». Відповідно до цього наказу, Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк очолив Київський міський осередок Громадського комітету моніторингу виконання законодавства з питань розвитку та підтримки підприємництва (ГКМ ВЗПР).

      В Наказі № 8 від 03.02.2010 р. Представництва Держкомпідприємництва в м. Києві йдеться про те, що Київський міський осередок ГКМ ВЗПР створено з метою моніторингу виконання актів законодавства щодо підтримки підприємництва та створення сприятливих умов для його розвитку в м. Києві та у відповідності до пункту 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 р. № 80 «Про утворення Громадського комітету моніторингу виконання законодавства з питань розвитку та підтримки підприємництва».
      Повний текст цього Наказу читайте тут.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021