А. Антонюк обраний до складу правління Київської міської організації роботодавців

17 березня 2011року відбулося засідання правління Київської міської організації роботодавців (КМОР), на якому розглядалася низка важливих питань, зокрема: Щодо стану та перспектив розвитку промисловості у м. Києві; Формування громадської ради при КМДА; Надання членами КМОР інформації про доцільність перегляду регуляторних актів у м. Києві, які не сприяють розвитку промисловості; Підготовка до засідання міської тристоронньої соціально-економічної ради; Створення спільного представницького органу Сторони роботодавців на рівні м. Києва; Про неможливість отримання інформації від Головного управління статистики у м. Києві, Головного управління земельних ресурсів КМДА, Державної податкової адміністрації у м. Києві та деякі інші.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час засідання члени правління Київської міської організації роботодавців одноголосно обрали Головою ревізійної комісії КМОР Любов Шамчук, а членом правління Київської міської організації роботодавців — Голову правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрія Антонюка.

На засіданні правління КМОР були присутні всі члени правління, ревізійної комісії та окремі члени Київської міської організації роботодавців, а також Голова Постійної комісії Київради з питань промисловості, інноваційної та регуляторної політики І. Шовкун, Заступник начальника Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики КМДА В. Кержаков, голова Київської міської асоціації працівників профтехосвіти К. Мірошниченко та Голова Ради Федерації роботодавців міста Києва Р. Демчак.

По всіх питаннях порядку денного інформацію надав Голова правління Київської міської організації роботодавців Іван Голодівський. Зокрема, він зазначив, що міська влада повинна мати чітку програму інноваційного розвитку промисловості столиці. Необхідно створювати сприятливі умови для нормальної роботи підприємств м. Києва, оскільки 79% дохідної частини міського бюджету формується саме за рахунок податків з фізичних осіб, які працюють на столичних підприємствах. Також необхідно переглянути процедуру грошової оцінки земельних ділянок та знижувати розмір оплати за оренду землі в столиці.

І. Голодівський підкреслив, що промисловість Києва повільно виходить із кризового стану. Так, за 2010 рік зростання обсягів промислового виробництва в столиці склало 104,1%, що значно менше, ніж очікувалося. На його думку, щоб надати новий імпульс економіці столиці, необхідно привести розмір тарифів за комунальні послуги в м. Києві до економічно обґрунтованого рівня. При цьому Київенерго та Київводоканал не повинні вимагати попередньої оплати за неотриманні послуги від столичних підприємств.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021